Stacja Eksperta Premium Club

01
Zapisz się do newsletter'a Premium Club

Subskrybując newsletter otrzymujesz :

  • Prywatny dostęp do informacji o premierach produktowych w markach Salomon i Atomic – wiesz pierwszy  !
  • Dostęp do ekskluzywnych promocji w sklepach Stacji Eksperta – tylko dla członków Premium Club
  • Informacje o testach i nadchodzących eventach w świecie Salomona i Atomica

Już niedługo uruchomimy zapis na subskrypcje newsletter’a.

02
SONS OF A BLAST

Aby połączyć się emocjonalnie z szeroką publicznością narciarzy na stoku, Salomon zadał proste pytanie: Co sprawia, że wszyscy kochamy narty? Odpowiedzi były zaskakująco proste i spójne. Niewątpliwie intensywne chwile, którymi dzielimy się z rodziną i przyjaciółmi – często w spektakularnych scenografiach. Ale główną przyczyną tej miłości wśród narciarzy na wszystkich poziomach umiejętności, od początkującego,  do zawodowego narciarza, to prosty, ale satysfakcjonujący przypływ adrenaliny. Badania przeprowadzone przez zespół marki Salomon wykazały, że ten przypływ adrenaliny jest głównym powodem, dla którego ponad połowa wszystkich narciarzy jeździ na nartach !

 

 

Dreszczyk emocji, który angażujemy w nasz pierwszy skręt; przyspieszenie, pochylenie i moc, gdy jesteś na krawędzi, przejście z jednego skrętu do następnego, oraz ryzyko i prędkość, które mu towarzyszą. Salomon nazywa te uczucie  The Blast. Jest to w każdym z nas, ale eksperci w szkołach narciarskich dowiedli, że tylko 10 procent narciarzy ma dostęp do tego wrażenia wykonując skręt. Krótko mówiąc, stosunkowo niewielu  narciarzom z łatwością przychodzi jazda na krawędzi i odczuwanie The Blast.

Dostarczająca nam przez ostatnie dziesięciolecia wspaniałych narciarskich  marka z francuskich Alp podjęła zobowiązanie, aby ta emocjonalna nagroda wrażenia- The Blast była dostępna dla wszystkich narciarzy.

Salomon przedstawia koncepcję Sons of a Blast na jesień / zimę 2018 – dowiedz się więcej zapisujac się na newsletter!!