Skier’s Edge

01
Skier's Edge

Dzięki  Skier’s Edge przeniesiesz swój trening ze stoku  do swojego domu.

 

23 lata temu powstała pierwsza „bezwstrząsowa” maszyna do ćwiczeń imitujących jazdę na nartach i budowy kondycji. Jej twórca po wielu latach gry w piłkę nożną i licznych kontuzjach kolana usłyszał od lekarzy, że z powodu przebytych urazów nie może już więcej biegać by utrzymywać formę. Wtedy zaczął poszukiwać bezpiecznego sposobu na wzmocnienie kolan, przy zachowaniu przyjemności jaką powinny dawać ćwiczenia, i by utrzymać kondycję aby móc bez bólu jeździć na nartach każdego sezonu. Po bezowocnych poszukiwaniach odpowiedniego sprzętu i metod ćwiczeń, wziął sprawy w swoje ręce i stworzył pierwszą maszynę Skier’s Edge. Kiedy zaprezentował mechanizm lekarzom i fizykoterapeutom został przez nich zdopingowany do pokazania maszyny światu i udostępnieniu jej do masowego użytku. Na początku dostarczał maszyny tylko dla amerykańskiej drużyny narciarskiej (U.S. Ski Team), z czasem firma Skier’s Edge stała się ekskluzywnym oficjalnym dostawcą dla najlepszych narciarskich Team-ów na świecie. Maszyny Skier’s Edge są również używane do treningu i budowania kondycji przez zawodników innych dyscyplin sportowych takich lig jak: NFL(futbol amerykański), NHL( hokej), MLB(baseball) and NBA(koszykówka); używają jej również większe uniwersytety, kliniki sportowe, centra rehabilitacyjne oraz oczywiście narciarze na całym świecie, w każdym wieku i o dowolnym poziomie zaawansowania.

System 4 

Nowa generacja maszyn „System 4” wyposażona w regulowane platformy i możliwość zniam siły oporu, umożliwia narciarzom od początkujących do ekspertów symulację prawie każdego stylu jazdy w narciarstwie zjazdowym. Maszyny Skier’s Edge – System 4 szybko poprawią Twoją technikę jazdy, siłę ruchów bocznych,, zwrotność, równowagę, i ogólną sprawność fizyczną. W zaledwie 20 minut możesz pokonać 5-10 ekscytujących biegów zjazdowych bez kolejek do wyciągu w zaciszu Twojego własnego domu. Maszyny Skier’s Edge – System 4 są tak uniwersalne, że pozwolą na dostosowanie ich do każdej techniki jazdy na nartach zjazdowych.

Narciarze początkujący nauczą się poprawnej techniki jazdy, równowagi i podstaw narciarstwa równoległego. Pożegnasz się z jazdą pługiem i opornymi skrętami!

Narciarze średniozaawansowani nauczą się prawidłowej jazdy na krawędzi, postawy i balansu ciężarem ciała co umożliwi im płynniejszą jazdę i wykonywanie bardziej ekstremalnych skrętów.

Narciarze zaawansowani i eksperci zwiększą swoją wytrzymałość i siłę. Nauczą się dominacji nad wszelkimi nierównościami terenu i jazdy w głębokim puchu.

 

Zamówienia:

Wyłączny Dystrybutor: WAM – Front, Lercel S.J.
ul. Gromadzka 46, 30-719 Kraków
Tel. 12 656 30 44, Fax 12 656 46 41
email: skiersedge@skiersedge.pl