Skanowanie 3D

01
Czym jest Skanowanie 3D stopy?

Skanowanie 3D stopy to
PRAWDZIWA REWOLUCJA W DOBORZE BUTÓW NARCIARSKICH!

Gdyby proces doboru butów narciarskich mógł ograniczyć się do krótkiego skanu wskazującego po zaledwie 20 sekundach (!) najlepszy dla Ciebie model? Buty najbardziej odpowiadające budowie i typowi Twoich stóp oraz Twoim preferencjom i oczekiwaniom? Na bazie doświadczenia najlepszych bootfitterów, programistów i konstruktorów zostało stworzone najnowocześniejsze na świecie urządzenie – FEETBOX® 3D, dzięki któremu jest to możliwe!

1

Urządzenie FEETBOX® 3D to prawdziwa rewolucja, nie tylko w dziejach francuskiego przedsiębiorstwa, ale w całej branży narciarskiej. Sidas wraz z firmą Corpus.e stworzył rewolucyjne urządzenie dokonujące skanu i analizy budowy stóp. Na podstawie zebranych informacji FEETBOX® 3D dobiera najlepsze dla Ciebie buty narciarskie i wskazuje bootfitterowi miejsca, gdzie ewentualnie należy wykonać korektę.

2

Dzięki skanerowi proces doboru butów narciarskich staje się bardzo prosty i czytelny. Wystarczy jedynie założyć na nogi specjalne skarpety. Urządzenie skanuje stopy i nogi aż do kolan. Cały proces trwa zaledwie 20 sekund! Po przeprowadzonym skanie system przedstawia wizualizację stopy z wkładką, skarpetą i butem, a następnie otwiera bazę butów (dostępnych w sklepie) najbardziej pasujących do Twoich stóp. Pozwala również wirtualnie przymierzyć buty dobrane przez eksperta oraz wskazuje miejsca w bucie wymagające ewentualnej korekty z wykorzystaniem dostępnych obecnie technologii dopasowania butów narciarskich.

3
02
GŁÓWNE ZALETY DOBORU BUTÓW NARCIARSKICH PRZY POMOCY SKANERA FEETBOX® 3D TO:

Skrócenie czasu doboru butów narciarskich

Zwiększenie precyzji ich doboru

Zawężenie pola poszukiwań

Bardzo ważny jest także fakt, że klient, który odroczył zakup butów po dokonanym skanie może bez przeprowadzania ponownego procesu analizy stóp szybko wrócić do wybieranych w przeszłości modeli. System zapamiętuje wszystkie dobrane uprzednio modele butów z uwzględnieniem tego, co ewentualnie trzeba z nimi zrobić.

03
Zaoszczędź czas, zeskanuj swoje stopy i dobierz komfortowe buty w najlepszych sklepach w Polsce