01

Kup bez ryzyka

Zwróć do końca Stycznia!

Jeśli nie jesteś pewien swoich planów narciarskich na rozpoczynający się sezon i boisz się że sprzęt, który kupisz będzie stał w kącie nieużywany, mamy dla Ciebie rozwiązanie !

Wybrane sklepy partnerskie marek Salomon i Atomic oferują dla każdego kto zakupi buty narciarskie lub nowe narty naszych marek do końca grudnia 2020 – gwarancję zwrotu produktów do końca Stycznia 2021.

Przedłużony czas na zwrot zakupionych nart i butów nie dotyczy produktów używanych lub poddanych personalizacji i/lub serwisowaniu.

Regulamin akcji znajdziesz w sklepach biorących udział w akcji.

02
SKLEPY BIORĄCE UDZIAŁ W AKCJI "KUP BEZ RYZYKA "

Darmado – Snowshop.pl
Warszawa

przejdź do sklepu

SkiRace Center
Warszawa

przejdź do sklepu

Ski Park
Warszawa

przejdź do sklepu

Olimpia
Bydgoszcz

przejdź do sklepu

Muszak Ski
Poznań

przejdź do sklepu

Windsport
Kraków

przejdź do sklepu

SKID – Narty
Kraków

przejdź do sklepu

BERGSPORT
Wrocław

przejdź do sklepu

Snowsport.pl
Legnica

przejdź do sklepu

Sport2002
Jelenia Góra

przejdź do sklepu
03
produkty flagowe

Seria Nart S-series

S/MAX  – pozwolą Ci wykorzystać najlepsze technologie wyczynowe z oferty marki Salomon, gdy będziesz potrzebować prędkości i precyzji. Technologia Edge Amplifier gwarantuje przyczepność i doskonałe przenoszenie energii na krawędzie co daje wybitną precyzję w czasie pokonywania zakrętów.

S/FORCE  – idealne narty dla potrzebujących najwyższego poziomu stabilności i prędkości. Dla zaawansowanych entuzjastów jazdy po przygotowanych trasach niezależnie od warunków śniegowych.

S/RACE  – te wysokiej klasy narty gigantowe doskonale trzymają się krawędzi, dzięki czemu zyskujesz reaktywność i optymalną stabilność przy dłuższych zakrętach podczas jazdy po twardym lodzie, jak i idealnym stoku. Poczuj coraz większą adrenalinę z każdym skrętem podczas weekendowych wyścigów czy szybkich manewrów na porannym sztruksie.

Atomic Redster G9

Atomic Redster G9  to nasze najlepsze narty do długich, gigantowych skrętów na dobrze przygotowanej trasie a dzięki technologii Servotec zapewniają precyzyjne sterowanie i stabilność przy dużej prędkości. Zostały stworzone dla ambitnych narciarz dlatego wyposażono je w technologię Servotec i mocny drewniany rdzeń Power Woodcore zatwierdzony przez zawodników Pucharu Świata.
Otrzymujesz zatem – wspomaganie podczas jazdy, wstępnie obciążony pręt Servotec i elastomer pomagające sterować nartami przy każdej prędkości. Bądź bardziej zwrotny w skręcie i stabilniejszy na prostej

Salomon S-Pro Hv

Salomon S-Pro Hv to model stworzony dla narciarzy, którzy poszukują dobrych osiągów i dopasowania znanych z serii S/PRO, a jednocześnie potrzebują szerszego kroju. Buty mają anatomiczny profil o szerokości 102 mm z możliwościa poszerzenia o dodatkowe 6mm w procesie termoformowania Custom Shell HD.

Szersza konstrukcja skorupy oferuje więcej przestrzeni bez utraty osiągów i reaktywności, .

Atomic Hawx Prime 130 S

to sztywne, przeznaczone do dynamicznej jazdy buty dla średiej szerokości stóp. Buty wykorzystują naszą rewolucyjną, lekką konstrukcję Prolite ze wzmocnieniami w najważniejszych miejscach. Buty wewnętrzne Memory Fit 3D Platinium oferują natychmiastowe i niewiarygodne trzymanie, natomiast proces termoformowania MEMORY FIT pozwala jeszcze lepiej dopasować buty do kształtu Twojej stopy.

Co więcej, rozwiązanie Power Shift umożliwia ustawienie pochylenia do przodu oraz dopasowanie flexu o +/- 10 punktów. Buty o najlepszych parametrach dostępnych na rynku dla zaawansowanych narciarzy o średniej szerokości stóp (100mm dla rozmiaru 26).