01
BEZPIECZEŃSTWO I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU z Ekspertem Online !

W dobie dzisiejszych zagrożeń epidemicznych wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom i oddajemy do dyspozycji naszego człowieka, specjalistę w wiedzy o sprzęcie narciarskim aby usprawnić Twój proces zakupów i ograniczyć do minimum czas ich poszukiwania.

Zadzwoń lub napisz do naszego Eksperta aby:

Uzyskać bezpłatną poradą wykwalifikowanego eksperta odnośnie sprzętu narciarskiego o otrzymać pomoc w doborze odpowiednich: nart, butów narciarskich, kasku, gogli z kolekcji marek Atomic i Salomon.

Szybko sprawdzić dostępność na terenie całej Polski poszukiwanego przez Ciebie sprzętu narciarskiego marek Atomic i Salomon,

Bezpiecznie i wygodnie – dokonać zakupów w partnerskich sklepach online lub stacjonarnych.

Nasz ekspert czeka na Wasze telefony i wiadomości od poniedziałku do piątku –
w godzinach : 10: 00-15: 00
Jest już poza godzinami pracy naszego Eksperta ? Zostaw mu wiadomość :
ekspert@stacjaeksperta.pl
https://www.facebook.com/StacjaEksperta/

02
NASZ EKSPERT ONLINE: MATEUSZ CHROMIEC

Powiedzieć, że to ekspert to nie powiedzieć nic. Na nartach jeździł już jako czterolatek, jako nastolatek zakochał się w snowboardzie i to w tej dyscyplinie odnosił największe sukcesy, startując m.in. w zawodach z cyklu Pucharu Europy. Nie zapomniał jednak o narciarstwie i to w tej dyscyplinie w ostatnich latach zrobił największe postępy.

Instruktor narciarstwa i snowboardu, uczestnik Winter World Masters Games nie tylko w narciarstwie alpejskim, ale także w Skiorienteringu. Prawdziwy miłośnik zimowego szaleństwa, autor artykułów i ścisły współpracownik magazynu NTN Snow&More.

Od kilku lat związany z Atomic i Salomon, uczestnik licznych szkoleń i testów branżowych, m.in. Salomon Sons of a Blast z Matthiasem Lanziengerem i Atomic Bootfitting Academy.